Магазин квітів та подарунків Luna & Flora — це естетичний простір у самому серді Одеси, де створються не тільки прекрасні букети, а й приймаються важливіші рішення “як приємно здивувати близьких цікавим та особливим подарунком”.

Luna & Flora, один з проектів Агенції Подій Sova, за мирних часів був місцем сили для всіє команди, центром генерації ідей для камерний сімейних та масштабних соціальних подій, простором, де створювались гармонійні та вражаючі флористичні композиції.

Сьогодні, під час війни в Україні, ми спробуємо знов відчинити двері нашої Одеської студії Luna & Flora by Sova!

Ми зібрали речі, которі здатні дарувати світлі емоції вам та вашим близьким. З турботою ми знаходимо по всьому світу корисні товари та з особливим трепітом розвиваємо локальні продукти. Ми, Катерина Футурська. та Анастасія Долбнєва., обираємо те, що надихає нас самих: затишні свічки, делікатні аромати для дому, цікаві прикраси, есклюзивний посуд, створений для Luna & Flora, речі для домашніх ритуалів, такі як пучки з трав, благовоніі, пало-санто та інше.

Ми чекаємо на вас в нашому магазині за адресою м. Одеса, Катериненська площа, 9 та приймаємо замовлення онлайн на цьому сайті та в інстаграм, наш менеджер буде радий вашому дзвонику за телефоном: 073 10 10 200. За складних для українського бізнесу часів ми запрошуємо до співпраці проекти, щоб разом допомагати нашій державі. Пишіть нам! Ми в Instagram: @luna_flora_by_sova.


[contact-form-7 404 "Не найдено"]